İÇ CEPHE KAPLAMA

Kısa Tanım

Compakt laminat paneller, çok sayıda kraft kağıt katmanlar ve onu kaplayan dekoratif kağıt yüzeyden oluşmaktadır. Kraft kağıtlar fenol reçine, yüzey kağıtları ise mukavemetli ve çizilmeyen melamin reçinesi ile emprenye edilerek, 150°C ısı ve 100 kg/cm² basınç altında preslenmesi sonucu dış cephe ve iç mimaride kullanılabilen panelleri oluşturmaktadır.

Teknik Özellikler

Kalınlık: 0,6 -12 mm
Ebatlar: 2800×1300, 3050×1300
Yangın sınıfı: B1-B2
Her biri testten geçmiş düz renkler ve ahşap desenler.
Su, rutubet ve buhara karşı yüksek mukavemet, UV ışınlarına, asit yağmurlarına ve hava kirliliği etkilerine dayanıklılık, yanmayı geciktirici ve alev almaz özelliği, antibakteriyel, asbest, klorit, toksit gibi sağlığa zararlı maddeler içermez, zengin renk ve desen seçeneği, kolay temizleme.

Uygulama Alanları

Her türlü yapının iç mekân yüzeyleri, asma tavanlar, bölme duvarları, cubicle sistemleri, tıbbi mekân kaplamaları, yoğun kullanıma ve darbelere maruz kalan her türlü mekânda ve hijyen gerektiren mekanlarda duvar ve tavan kaplaması olarak, ayrıca her türlü mobilya imalatında da kullanılabilir.


Hakkımızda

Uzun yıllardır edindiğimiz teknik bilgi ve dürüst satıcı kimliğimize, bir başka boyut ekleyerek 2004 yılında Vizyon Mobilya İnş. San. ve Dış Ticaret firmasını Hülya GÖNÜLAL ve Fazlı UZUN ortaklılığı ile kurarak yeni bir başlangıç yapan Vision Tasarım üretimde kalite, satışta doğru uygulama, tüketiciyi bilinçlendirmeyi temel ilke haline getirmiştir. Birbirini tamamlayan bu zincirin sistemli ve eksiksiz çalışması Vizyon Mobilya’nın amacı olmuştur.

Bize Ulaşın

 

Tel : 0530 293 73 29

E-Mail :  info@visiontasarim.com

ADRES

Sultan Selim Mahallesi Bağış Sokak No: 1/A
Kağıthane/İstanbul