COMPACT CUBİCLE SİSTEMLERİ

Cubicle

Cubicle sistemler 12 mm kalınlığı ile her yerde kullanılabilmektedir. Dayanaklılığı ve tasarruf sağlamasının yanında tuğla örme, sıva ve seramik işlerinden de tasarruf sağlatmaktadır. Cubicle sistemler genellikle compact laminat uygulanarak yapılmaktadır. Cubicle kullanım alanları çok geniş olabilmektedir. Mesela okul, iş merkezi, havaalanı, hastane, fabrika binası, spor tesisleri, oteller ve daha birçok yerde kullanılmaktadır.

Cubicle sistemler modern, pratik, demontable, hijyenik, sağlam olan tuvalet, duş ve soyunma kabinlerinin adı olarak bilinmektedir.

Cubicle

12mm Compact laminat paneller çift yüzey dekorlu, su, çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı, bakteri barındırmayan, yangın geciktirici özelliğe sahiptir.

Cubicle sistem uygulamalarında WC’lerde kurulacak yerin durumuna göre ölçüler alınmakta ve buna göre ölçülenmektedir. Genellikle 366×154 compacktlardan oluşmaktadır. Fakat her proje birbirinden farklı olduğu için farklı olarak ebatlanmaktadır. Demontable şekilde oluşturularak gerekli aksesuarlar yardımı ile montajlanmaktadır. Cubicle montajında kullanılan aksesuarlar kilit, menteşe, ayak, u profil, üst başlık, elbise askısı şeklindedir. Dekoratif olmasının yanı sıra su, nem ve diğer kimyasallardan etkilenmeyecek bir yapıdadır. Cubicle compact sistemlerinin yanmayı geciktiren bir yapısı vardır. Kullanıldığı yerde alan kazandırır.

Bu sistemlerde kullanılan compact laminatlar özellikle toplu kullanım alanlarında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. kullanıcıya sağlamış olduğu birçok avantaj bu tir yapı malzemelerini de daha çok kullanılabilir hale getirmektedir. Cubicle sistemler ağırlıklı olarak Havaalanı ve Hastane gibi toplu kullanım alanlarında sıkça tercih edilen uygulamalar olarak günümüzde ki yerini almış durumdadır.Bu alanlarda tercih edilmesinin başlıca sebebi ise hijyenik ve sağlam bir kullanım yapısına sahip olmasından kaynaklıdır. Ayrıca bu tip alanlarda dekoratif bir yapının söz konusu olması yine tercih edilmesinde ki önemli unsurlardan bir tanesidir.


Hakkımızda

Uzun yıllardır edindiğimiz teknik bilgi ve dürüst satıcı kimliğimize, bir başka boyut ekleyerek 2004 yılında Vizyon Mobilya İnş. San. ve Dış Ticaret firmasını Hülya GÖNÜLAL ve Fazlı UZUN ortaklılığı ile kurarak yeni bir başlangıç yapan Vision Tasarım üretimde kalite, satışta doğru uygulama, tüketiciyi bilinçlendirmeyi temel ilke haline getirmiştir. Birbirini tamamlayan bu zincirin sistemli ve eksiksiz çalışması Vizyon Mobilya’nın amacı olmuştur.

Bize Ulaşın

Tel : 0212 284 06 59

Tel : 0530 293 73 29

E-Mail :  info@visiontasarim.com

ADRES

Sultan Selim Mahallesi Bağış Sokak No: 1/A
Kağıthane/İstanbu