COMPACT PİSUVAR ARA BÖLMESİ

Pisuar Bölmeleri : Özellikle dar mekanlarda pisuvar bölmeleri için kullanılan seramikler, çok yer kaplamaları nedeni ile yerini; daha az yer kaplayan ’12-13mm’ compact laminat panellere bırakmıştır. Ayaklı ve ayakasız olarak İmal edilen pisuvar ara bölmeleri ‘bkz. Teknik Bilgiler’ sağlamlığı ile seramik pisuar ara bölmelerini aratmamaktadır.

Seramik pisuvar bölmelerinin ağır olması, kısa sürede sallanmaya başlaması, kırılabilir olması ve kalınlığı nedeniyle yer kaplaması gibi sebeplerden dolayı Ayaklı-Oval : Duvara U profili, yere ise paslanmaz çelik ayak ile montajı yapılan model hem estetik hem de sağlamlık olarak en çok tercih edilendir. 40×90 cm Diktörtgen: Paslanmaz çelik L elemanlar ile duvara montajı yapılan bu model sallanma konusundaki dezavantajı nedeniyle 2.sırada tercih edilmektedir.

Ayrıca plaka ölçülerinin izin verdiği tüm dizaynlarda pisuvar bölmesi üretimi CNC makinelerle yapılabilmektedir.


Hakkımızda

Uzun yıllardır edindiğimiz teknik bilgi ve dürüst satıcı kimliğimize, bir başka boyut ekleyerek 2004 yılında Vizyon Mobilya İnş. San. ve Dış Ticaret firmasını Hülya GÖNÜLAL ve Fazlı UZUN ortaklılığı ile kurarak yeni bir başlangıç yapan Vision Tasarım üretimde kalite, satışta doğru uygulama, tüketiciyi bilinçlendirmeyi temel ilke haline getirmiştir. Birbirini tamamlayan bu zincirin sistemli ve eksiksiz çalışması Vizyon Mobilya’nın amacı olmuştur.

Bize Ulaşın

Tel : 0212 284 06 59

Tel : 0530 293 73 29

E-Mail :  info@visiontasarim.com

ADRES

Sultan Selim Mahallesi Bağış Sokak No: 1/A
Kağıthane/İstanbu